orangewarsawopen.pl

Powrót następnego sezonu Top Model!

Powrót następnego sezonu Top Model!

24.09.2020, 13:07

Program TVN o chwytliwej nazwie Top Model to jeden ze stałych punktów jesiennej ramówki stacji, w którym uczestnicy walczą o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Ciekawe jury ale przede wszystkim Joanna Krupa jako prowadząca to przepis na sukces, co udowadniają dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów zgromadzonych przed odbiornikami telewizyjnymi. Do tego zawita wiele cenionych w świecie mody figur, jak na przykład fotografowie światowej sławy, znane modelki oraz redaktorki pism o modzie.

W tym sezonie konkurować będzie 14 osób, wśród których znajdują się też osoby ze specjalnymi biletami - złotym i srebrnym. Bilet w złotym kolorze jurorzy przyznają osobie, której możliwości do bycia modelem są największe, dzięki czemu ten uczestnik natychmiast ląduje w domu Top Model. Natomiast srebrny bilet okazał się być internautów, których zadaniem było dokonanie wyboru swojego ulubieńca, który nie musi uczestniczyć w castingach i natychmiast trafi na bootcamp, czyli dalszy etap.

Co czeka widzów w tej edycji programu Top Model?

Produkcja TVN daje możliwość rozwinięcia się i poznania "od kuchni" świata modelingu, przez to w każdej edycji zgłasza się dużo chętnych osób. Co tydzień uczestnicy wykonują różnego rodzaju konkurencje, które mają być sprawdzianem tego, czy są oni gotowi na wyzwania w prawdziwym świecie mody. Zadaniem sędziów jest ocenienie ich postępów i zadecydowanie o tym, który uczestnik odpada w danym odcinku. Jest jeszcze możliwość powrotu do programu po eliminacji, dzięki wpływowi Michała Piróga, który czuwa zza kulis, służąc pocieszeniem i wsparciem dla uczestników. Stawką jest zawarcie kontraktu z agencją modelek i modeli i sesja okładkowa dla miesięcznika "Glamour". Podczas najnowszego sezonu również poznamy, który z nich zostanie dziewiątym uczestnikiem z tytułem Top Model w Polsce. O zwycięstwo konkuruje sporo wartych uwagi osób, dlatego też z pewnością warto będzie oglądać na bieżąco emitowane odcinki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij