orangewarsawopen.pl

Rozmowa z Meghan Markle oraz księciem Harrym

Rozmowa z Meghan Markle oraz księciem Harrym

18.03.2021, 11:27

Ostatnio, a więc 7 marca o godzinie 20 dokonał się wywiad prezenterki telewizyjnej Oprah z księciem Harrym oraz księżną Meghan Markle. O spotkaniu tym stało się niebywale głośno i dalej jest to jeden z przodowniczych tematów wśród różnorodnych tabloidów. Po odstąpieniu pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej oraz przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych był to 1 połączony wywiad księżnej Meghan i księcia Harry'ego. W rozmowie z Oprah Winfrey para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji i przedstawiła swoją wersję wydarzeń z uczestnictwa na królewskim dworze. Na rozmowie ujawniły się zarzuty obojętności, rasizmu i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Co ciekawe, na podstawie zamieszczonego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym starciu w królewskiej rodzinie stoją właściwie po stronie królowej Elżbiety II jak i reszty członków rodziny niż Harry'ego i Meghan. Mimo to nie można zaprzeczyć, że poparcie jest nadzwyczaj zróżnicowane, zależnie od wieku i sympatii politycznych. Brytyjskie media , iż w przypadku gdy Meghan i Harry pragnęliby kiedyś wrócić do królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem przekreślili bezwarunkowo swoją szansę. Poza wspomnianymi wcześniej kwestiami królewska para poruszyła również sferę tego, że książe nie zauważał wcześniej, że jest on "uwięziony", jak sam przyznał, oraz temat samobójczych myśli Meghan.

Prowadzący kanał na platformie YouTube, zajmujący się przetwarzaniem poszczególnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, poprosili czwórkę profesjonalistów analizujących w publikatorach sprawy rodziny królewskiej na skomentowanie wywiadu 2 dni przed publikacją. Profesjonaliści, w tym były prasowy sekretarz królowej brytyjskiej, omówili cały wywiad, sugerując jednocześnie Oprah brak obiektywnego podejścia a z kolei Meghan wykorzystywanie bezkompromisowego i ostrego języka. Wywiad Oprah z księciem Harrym i Meghan Markle ukazany został w wieczornym TVN24. Co ciekawego rozmowę tą oglądało średnio bez mała 1mln odbiorców. Ta telewizyjna stacja okazała się wtedy drugim z kolejności liderem rynku, tym samym wyprzedzając Polsat i TVN.

Jednakowo mówi się, jakoby wywiad ten jedynie potwierdził informacje dotyczące Oprah jako redaktorki, która jest w stanie wyciągnąć z rozmówcy dosłownie wszystko, co tylko zechce. Uwzględniając niesłychane rewelacje pary książęcej media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah przyczyniała się do tego już niejednokrotnie. Bez wątpliwości można przyznać, iż temat ten będzie w ciągu tych tygodni z pewnością nieustannie omawiany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij