orangewarsawopen.pl

Wielkimi krokami zbliża się premierowy dzień nowej konsoli od Sony

Wielkimi krokami zbliża się premierowy dzień nowej konsoli od Sony

21.09.2020, 12:25

Jeszcze w 2019 roku zadeklarowano, że w roku 2020 Sony okaże nam swoje świeże dziecko - PlayStation5. Na chwilę obecną na rynku dalej popularna jest ostatnia konsola oraz nic nie wskazuje na to, by zainteresowanie nią miało słabnąć. Mimo wszystko Sony zdecydowało się na wyprodukowanie konsoli do gier nowszej generacji, przez co fani nie mogą się jej już doczekać.

Najświeższe rozwiązania technologii w PS5

Firma Sony kilka razy udowadniała, że jest innowatorem wśród innych firm tego typu oraz może zdziwić graczy. PS4 ustanowiła niezwykle wysoko poprzeczkę dla konkurentów - to wszystko przez totalnie nowatorską jakość, której nigdy wcześniej nie zaprezentowała inna firma. Efekty graficzne, niesamowicie wyczulone DualShocki, gierki najnowszej generacji - gracze bez wątpienia potrafili docenić te wszystkie atrakcje oraz dzięki temu na chwilę obecną PS4 jest najlepiej zarabiającą konsolą do gier w historii.

Niestety na starcie ukazały się różnego rodzaju problemy - Sony miało zamiar podnieść wszelakie technologiczne granice (co rzeczywiście wyszło), jednakże premiera i wcześniejsze zaprezentowanie PlayStation4 zrodziły różne emocje. Graczom, którzy byli przyzwyczajeni do świetnej konsoli PS3, niekoniecznie pasowały przykładowo pady, gdyż z początku wydawało się, że okażą się bardzo niekomfortowe. Ostatecznie kontrolery przybrały zasadniczo zmienioną formę, jednakże kłopotem okazała się premierowa wersja konsoli PlayStation 4. Konsola przegrzewała się, sprzęt był w stanie też sam się resetować.

Aczkolwiek po uwagach graczy i aktualizacjach wprowadzanych na bieżąco, się okazało, iż mimo wszystko Sony podąża w pożądanym kierunku, a zaprezentowana konsola ma miano bestsellera. Oczywiście nie byłoby to możliwe, gdyby nie gry, które dużo fanów wspomina naprawdę sentymentalnie.

Czy PS5 okaże się takim samym sukcesem?

Na pewno każdy człowiek oraz pasjonat nowinek technologicznych z niecierpliwością oczekuje pojawienia się najświeższej konsoli do gier. Sony powiedziało, że gierki znane z PlayStation 4 zadziałają na najnowszej konsoli (jednakże nie zadziała odwrotnie, co licznym fanom się nie podoba). Pojawiły się na tę chwilę pierwsze teorie o problemach z zamówieniami przedpremierowymi - rzekomo japońska firma nie wyrabia się z produkcją, choć nie jesteśmy pewni, czy nie są to tylko złośliwe głosy hejterów. W Internecie ukazują się się kolejne wieści również o tym, iż PlayStation 5 posiada teoretycznie kłopot z rozdzielczością 4k. Aczkolwiek i w tym przypadku nie wiemy, jak jest naprawdę. Wszystko wyjdzie na jaw w dniu premiery, to jest dziewiętnastego listopada tego roku.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij