orangewarsawopen.pl

Zwycięstwo The Blues na wyjeździe.

14.09.2020, 11:08

Zawodnicy Chelsea świetnie zainaugurowali kolejny sezon zmagań w angielskiej ekstraklasie. Dla wielu graczy był to pierwszy mecz w trykocie The Blues. Sporo fanów tego zespołu oczekiwało, by zobaczyć świeżych nabytków drużyny w grze. Warto podkreślić, że zaprezentowali się z niezwykle pozytywnej perspektywy. To z pewnością jest to świetna wiadomość dla Lamparda. Aktualnie menadżer The Blues ma do wyboru sporo wartościowych piłkarzy.

W ostatnich sezonach w Lidze angielskiej Chelsea FC nie grała najlepiej. Kibice zespołu oczekują lepszych wyników. Mnóstwo kibiców piłki nożnej oczekiwało na pierwszy mecz graczy kupionych z niemieckiej Bundesligi. Chelsea Londyn ma w tym sezonie ustalone cele,jeśli chodzi o trofea. Kibice Chelsea wierzą, że ich drużyna świetnie rozpoczną w rozpoczęty w weekend sezon angielskiej ligi piłkarskiej.

Wysoka postawa Chelsea Londyn w całym pojedynku z drużyną Brighton

Pierwsza odsłona spotkania dostarczyła fanom obu zespołów wiele elektryzujących doznań. Piłkarze konstruowali wiele akcji podbramkowych. W pierwszej odsłonie meczu kibice obu drużyn widzieli jedynie jedno trafienie. Futbolówkę do siatki wpakował Jorginho. Arbiter zarządził karny rzut po przewinieniu Ryana na nowym napastniku Chelsea. Do przerwy rezultat pozostał ten sam. W następnej połowie Brighton musiał odrabiać straty.

Sympatycy liczyli na więcej trafień oraz uderzeń swoich zawodników. W drugiej części spotkania padło już dużo więcej bramek. W tej sytuacji efektywniejsza była drużyna Chelsea Londyn. Początek następnej odsłony był niesamowicie żywiołowy. Brighton było w stanie doprowadzić do wyrównania. Triumf Chelsea Londyn był więc pod znakiem zapytania. Zawodnicy Chelsea wiedzieli, że sympatyków Chelsea Londyn interesuje tylko zwycięstwo.

Po golu dla zespołu gospodarzy piłkarze Lamparda wystartowali do ataku pod szesnastką przeciwników. Parę minut później drużyna Lamparda ponownie wygrywała w tym spotkaniu. Zdobyli dwie bramki. Ostateczny rezultat tego pojedynku to 3:1 dla Chelsea FC. To bez wątpienia dobry start Premier League dla zespołu Franka Lamparda.