orangewarsawopen.pl

Dopiero po ostatnim wyścigu dobiegającego ku końcowi sezonu będziemy znać zdobywcę mistrzostwa świata Formuły 1! Pierwsza pozycja Lewisa Hamiltona oraz fantastyczne doznania podczas wyścigu o GP Arabii Saudyjskiej!

Dopiero po ostatnim wyścigu dobiegającego ku końcowi sezonu będziemy znać zdobywcę mistrzostwa świata Formuły 1! Pierwsza pozycja Lewisa Hamiltona oraz fantastyczne doznania podczas wyścigu o GP Arabii Saudyjskiej!

06.12.2021, 11:22

Pozostał tylko już jeden wyścig do finalnego rozstrzygnięcia trwającego obecnie sezonu F1, a sympatycy motorowych sportów w dalszym ciągu nie znają odpowiedzi na najistotniejsze pytanie. W w zmaganiach w F1 od wielu lat nie przytrafiło się tak, by zdobywcę tytułu mistrzowskiego wyłonić dopiero pod koniec rozstrzygającego wyścigu całego sezonu. Z całą pewnością patrząc na to z tej perspektywy trwający aktualnie sezon jest wyjątkowy. Warto mieć świadomość, że w obecnie trwającym sezonie jedynie dwójka kierowców liczyło się w rywalizacji o światowe mistrzostwo. Oczywiście tutaj mowa o Hamiltonie z zespołu Mercedesa a także Maxie Verstappenenie z zespołu RB Racing. W dalszym ciągu panujący mistrz napotkał w trwającym aktualnie sezonie przeciwnika, który jest w stanie mu dorównać. Siedmiokrotny mistrz świata miał możliwość, aby zrównać się punktami z kierowcom holenderskiego pochodzenia w trakcie trwania w trakcie wyścigu w Arabii i faktycznie ta misja udała mu się. O zdobyciu tytułu mistrzowskiego dzięki rozstrzygnięciom z ostatniego wyścigu zdecyduje ostatnie starcie tego sezonu.

Nie podlega wątpliwości, iż dyspozycja wspomnianych wcześniej kierowców w trwającym aktualnie sezonie jest fenomenalna. Od wyścigu numer jeden Ci dwaj kierowcy bardzo mocno odjechali reszcie stawki i udowodnili im, kto może mieć nadzieję w rozgrywce o tytuł mistrza świata Formuły 1. Inni kierowcy mieli możliwość tylko oglądać ich batalię o najwyższe miejsca a także zastanawiać się nad tym kto z tej dwójki finalnie wygra mistrzowski tytuł. Dobrze tutaj zrozumieć to, iż w trakcie aktualnego sezonu nie brakowało niesamowitych doznań i często dochodziło do stłuczek między tymi dwoma bardzo dobrymi zawodnikami. Ci dwaj kierowcy mimo naprawdę wielkich emocji wypowiadają się o sobie z gigantycznym respektem i zaznaczają, iż w ostatnim wyścigu sezonu triumfować będzie lepszy zawodnik. Dla każdego sympatyka Formuły 1 to, że rywalizacja o tytuł mistrza świata rozstrzygnie się dopiero w trakcie podczas wyścigu w Abu Dhabi jest z pewnością fenomenalny. Z całą pewnością ostatni wyścig tego sezonu F1 zapewni nam mnóstwo doznań. Nam pozostaje więc jedynie oczekiwać na finalne zakończenie między tymi dwoma perfekcyjnymi zawodnikami.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij