orangewarsawopen.pl

Górnik Zabrze ograł graczy Legii rezultatem jeden do zera! Dalszy ciąg bardzo słabej formy mistrza kraju w rozgrywkach Ekstraklasy!

Górnik Zabrze ograł graczy Legii rezultatem jeden do zera! Dalszy ciąg bardzo słabej formy mistrza kraju w rozgrywkach Ekstraklasy!

22.11.2021, 16:02

W obecnie trwających rozgrywkach PKO Ekstraklasy Legia z Warszawy gra słabo i tego się nie da ukryć. gracze Legii Warszawa to aktualni mistrzowie Polski i warto wziąć to pod uwagę, a w tej chwili znajdują się w ogonie tabeli. Tragiczną passę piłkarzy Legii miało finalnie skrócić, jednak i w tej sytuacji brakło umiejętności do tego, żeby ugrać komplet punktów. Gracze Górnika od początku tego meczu wyglądali na fenomenalnie uszykowanych i w pierwszych 45. minutach warszawska Legia nie była w stanie stawić im czoła. Gracze Górnika Zabrze po pierwszych 45. minutach starcia prowadzili rezultatem 2:0 i wiele na to wskazywało, iż nadchodzi kolejna z rzędu przegrana Legii. Lecz na początku kolejnej części starcia piłkarze Legii Warszawa wzięli się do roboty i zdołali doprowadzić do remisowego wyniku. Dzięki tym zdarzeniom piłkarscy wielbiciele zasiadający na stadionie mogli liczyć na fenomenalne emocje w ostatnich minutach tego starcia.

I w rzeczy samej ostatnie minuty tego spotkania były bardzo pasjonujące. Przede wszystkim przez wzgląd na gry piłkarzy gospodarzy, którzy w końcowym rozrachunku wygrali to spotkanie. Gola dającego zwycięstwo ustrzelił w ostatniej minucie Krzysztof Kubica, który zdołał wykorzystać genialne podanie w wykonaniu Janzy Erika. Warto też wiedzieć o tym, że swoje premierowe trafienie po przenosinach do polskiej ligi ustrzelił zdobywca pucharu świata z roku 2014, a więc Lukas Podolski. był to niezwykły moment dla tego zawodnika i nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego. Z kolei Legia z Warszawy poniosła klęskę 7 mecz z rzędu i aktualnie znajduje się na lokacie 17 w ligowej tabeli. Jest to niezwykle przeciętny wynik, jak na aktualnego mistrza Polski i trzeba to przyznać. Jeżeli gracze Legii z Warszawy chcieliby ciągle pozostać w lidze polskiej to muszą wrócić do dobrej dyspozycji. W innym przypadku mistrz polskich rozgrywek sensacyjnie spadnie do I ligi.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij