orangewarsawopen.pl

Kilku graczy odstrzelonych z reprezentacji polskiego narodu! Szkoleniowiec Sousa przedstawił w tym tygodniu skład reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy!

Kilku graczy odstrzelonych z reprezentacji polskiego narodu! Szkoleniowiec Sousa przedstawił w tym tygodniu skład reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy!

24.05.2021, 16:43

O występie na turnieju na mistrzowskim poziomie rozmyśla sporo młodych zawodników, których życiowym celem jest profesjonalna gra w nożną piłkę. Nie podlega wątpliwości to, ze futbol to w obecnej chwili najbardziej popularna sportowa dyscyplina na całym świecie. Dzieci od młodości pod to się przygotowują, by kiedyś występować na najsławniejszych murawach futbolu światowego. ścieżka do zostania graczem nie jest najłatwiejsza i wymaga ogromnej liczby wyrzeczeń i powinniśmy jednak rozumieć to. I dlatego też chłopaki, którym udało się budzą bardzo często zazdrość oraz jednocześnie podziw w gronie swoich przyjaciół. W czerwcu zaczną się mistrzostwa Starego Kontynentu w piłce nożnej, w których rywalizować będą 24 zespoły. Znaczy to bez żadnych wątpliwości, iż na wielbicieli piłkarskich czekają podwyższone doznania. Bez cienia wątpliwości będziemy odbiorcami wielu trafień a także meczów piłkarskich, gdyż turniej Euro 2020 będzie rozgrywany przez miesiąc czasu. W dzisiejszym tekście natomiast mamy ochotę się skupić na kadrze narodowej, gdyż szkoleniowiec Sousa Paulo skonstruował listę piłkarzy na rozgrywki mistrzostw Starego Kontynentu.

Ogłaszanie listy piłkarzy na wysokiej rangi rozgrywki jak na przykład światowe mistrzostwa lub Euro od paru dekad potrafi pobudzić w gronie fanów futbolu a także sportowych publicystów ogromne emocje w naszym kraju. Trafiały się w takich przypadkach z reguły, które nie każdemu podobały się. W tej sytuacji było podobnie. Szkoleniowiec Paulo Sousa zaprezentował graczy listę i z całą pewnością gigantycznym zdziwieniem był brak w kadrze Turbogrosika, który przez parę lat stanowił siłę naszej reprezentacji. Od dłuższego czasu gracz West Bromwich nie gra w piłkę często i to jest powodem podstawowym tego, że trener Sousa nie zechciał powołać Kamila do grupy zawodników ekipy narodowej na mistrzostwa Starego Kontynentu. W teorii posiadamy fantastyczną narodową drużynę, która rywalizować może o pozytywny rezultat na mistrzostwach Starego Kontynentu. Pozostaje nam więc wyczekiwać na debiutancki pojedynek europejskich mistrzostw, gdzie polska reprezentacja walczyć będzie ze słowacką kadrą.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij