orangewarsawopen.pl

Klęska kadry polskiej w pierwszym starciu eliminacyjnych zmagań do Euro 2024 - niesamowity mecz kadry narodowej Czech!

Klęska kadry polskiej w pierwszym starciu eliminacyjnych zmagań do Euro 2024 - niesamowity mecz kadry narodowej Czech!

27.06.2023, 12:46

Fantastyczne spotkanie reprezentacji Czech - porażka kadry Polski w pierwszym spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024!

Ubiegłe mistrzostwa świata w wykonaniu piłkarskiej reprezentacji Polski nie były zbyt udane. Oczywiście nasi zawodnicy byli w stanie wywalczyć awans do fazy play-off, jednak nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Sympatycy futbolu z Polski zgodnie uważali, że zmiana na stanowisku szkoleniowca jest konieczna. I między innymi dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Czesławem Michniewiczem. Nowym szkoleniowcem polskiej kadry narodowej został Fernando Santos, którego pierwszym poważnym rywalem była czeska reprezentacja narodowa. To było pierwsze starcie w eliminacyjnych zmaganiach do Euro 2024 i niesamowicie istotne było to, aby zatriumfować.

Przed pierwszym gwizdkiem arbitra nastroje w naszej drużynie były fenomenalne, lecz weryfikacja nadeszła naprawdę szybko. Już po trzech minutach spotkania kadra narodowa Czech bowiem zdołała zdobyć dwa gole. Był to wielki szok zarówno dla graczy, jak i sympatyków zebranych na trybunach w Pradze. Gracze czeskiej kadry narodowej od początku meczu prezentowali się o wiele lepiej od naszych zawodników i nie wiele wskazywało na to, że w drugiej odsłonie się to odmieni. Polska reprezentacja piłkarska prezentowała się trochę lepiej w drugiej części spotkania, jednak to czescy gracze zdobyli bramkę numer 3. Strzelcem gola numer 3 w 64. minucie był Jan Kuchta. Zawodnicy polskiej drużyny narodowej dali radę zdobyć jedynie jednego gola na trzy minuty przed zakończeniem pojedynku. Należy wziąć pod uwagę fakt, że ten pojedynek w wykonaniu polskiej reprezentacji piłkarskiej był tragiczny. Selekcjoner z Portugalii Santos z pewnością nie w ten sposób debiut w polskim zespole. Kadra narodowa Polski będzie się mierzyć z narodowym zespołem Albanii w drugim meczu eliminacji. Polska reprezentacja bez wątpienia musi zatriumfować w tym meczu.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij