orangewarsawopen.pl

Legia przejęła miejsce pierwsze w tabeli grupy C po tym jak pokonała Spartak Moskwa! Sensacyjny rezultat w kolejce numer jeden turnieju Ligi Europejskiej!

Legia przejęła miejsce pierwsze w tabeli grupy C po tym jak pokonała Spartak Moskwa! Sensacyjny rezultat w kolejce numer jeden turnieju Ligi Europejskiej!

16.09.2021, 14:03

Warto sobie uświadomić, że piłkarskie kluby z Polski strasznie rzadko gwarantują swoim kibicom radosne odczucia w europejskich zmaganiach. Co sezon drużyny z Ekstraklasy w mgnieniu oka przegrywają w zmaganiach kwalifikacyjnych i kończą swój udział w europejskich pucharach i zostaliśmy oswojeni z tym. W obecnym sezonie piłkarscy sympatycy z Polski mogli być jednak dużo mocniej zachwyceni z formy polskich klubów. W ostatecznym rozrachunku tylko Legia trafiła do grupowej fazy zmagań europejskich, jednak reszta ekip w trakcie rozgrywek kwalifikacyjnych poradziła sobie naprawdę dobrze. Dziś jednakże mamy chęć skoncentrować się na poczynaniach warszawskiej Legii, która w środę wieczorem zaczęła rywalizację w grupowych zmaganiach Europa League. W pierwszym starciu fazy grupowej oponentem był moskiewski Spartak, a więc niesamowicie mocny zespół pochodzący z Rosji.

Przed tym meczem mnóstwo dziennikarzy sportowych jednomyślnie twierdziło, że Legii Warszawa niesamowicie trudno będzie starać się o jakieś punkty. moskiewski Spartak w teorii wydawał się klubem zdecydowanie silniejszym i mistrz polskiej ligi musiał się bardzo starać, by wywalczyć chociaż punkt podczas tego meczu. Sytuacja podczas meczu prezentowała się jednak zdecydowanie inaczej, co bez żadnych wątpliwości jest fantastyczną nowiną dla kibiców futbolu z Polski. Piłkarze trenowani przez Czesława Michniewicza już od początku meczu zgotowali drużynie gospodarzy i parę razy znaleźli się blisko strzelenia bramki. Piłkarze moskiewskiego Spartaka bez cienia wątpliwości byli bardzo zadziwieni tym, w jakim stylu to starcie rozgrywają piłkarze mistrza Ekstraklasy. Taktyka warszawskiej Legii okazała się niesamowicie przemyślana i mogliśmy zobaczyć w niej pomysł na to starcie. Wydawało się, że starcie zakończone zostanie wynikiem remisowym w chwili, kiedy na tablicy pojawiła się ostatnia minuta starcia. W doliczonym czasie przez sędziego jednak gracze mistrza polskiej ligi zorganizowali niesamowitą kontrę, która skończyła się golem dla przyjezdnych strzelonym przez Kastratiego Lirima. Gracze Spartaka Moskwa próbowali ustrzelić wyrównującą bramkę, jednakże nie wystarczyło im czasu i to gracze Legii mogli celebrować trzy oczka.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij