orangewarsawopen.pl

Lionel Messi już nie jest piłkarzem Blaugrany! Jeden z najlepszych graczy w dziejach europejskiej piłki nożnej przechodzi do Paris Saint-Germain!

Lionel Messi już nie jest piłkarzem Blaugrany! Jeden z najlepszych graczy w dziejach europejskiej piłki nożnej przechodzi do Paris Saint-Germain!

22.08.2021, 16:16

Niewątpliwie transferowe ruchy klubów piłkarskich w trakcie pauzy pomiędzy ligowymi zmaganiami mogą się podobać. Jednak wielu fanów nożnej piłki zdziwiło to, co mieliśmy okazję oglądać podczas letniego okienka transferowego. Większość piłkarskich fanów była pewna, że Lionel Messi zostanie reprezentantem FC Barcelony do zakończenia swojej kariery piłkarskiej. Ekipa hiszpańska jednak popadła w finansowe problemy i gracz Argentyny nie miał wyjścia, był zobligowany znaleźć nowy zespół. Klubem, który podjął decyzję, aby zaproponować kontrakt dla kapitana reprezentacji Argentyny okazał się PSG. Zespół z Ligue 1 przedstawił Argentyńczykowi lukratywną ofertę kontraktu, którą były już zawodnik Dumy Katalonii zatwierdził. bez najmniejszych wątpliwości kluczowy moment w historii europejskiej piłki nożnej i warto zdawać sobie sprawę z tego. Od tego momentu kibice piłkarscy będą mieli szansę oglądać grę Messiego w lidze francuskiej. Z całą pewnością mnóstwo osób zainteresowane będzie tym, w jaki sposób Leo Messi się odnajdzie w nowej drużynie. Lionel Messi tworzyć będzie tercet z takimi graczami, jak Mbappe Kylian a także Neymar, co może pomóc wygrać Paris Saint-Germain ogromną liczbę pucharów.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij