orangewarsawopen.pl

Narodowy zespół Brazylii pokonuje drużynę narodową Korei Południowe

Narodowy zespół Brazylii pokonuje drużynę narodową Korei Południowe

07.07.2023, 22:47

Narodowy zespół Brazylii pokonuje drużynę narodową Korei Południowej i wystąpi w ćwierćfinale mundialu!


Z pewnością rozgrywane aktualnie światowe mistrzostwa są niesamowite na wielu płaszczyznach. Zakończyły się już potyczki grupowe, więc nadeszła pora na to, co kibice piłki nożnej najbardziej kochają. Oczywiście chodzi o play offy, gdzie klęska eliminuje Cię z turnieju a także marzeń o zwyciężeniu pucharu świata. Polska reprezentacja poniosła porażkę w niedzielę z narodową reprezentacją Francji rezultatem 1 do 3 i została wyeliminowana z mistrzostw świata. Dla kibiców piłkarskich w Polsce, ponieważ nie oznaczało to jednak końca emocji, ponieważ turniej nadal trwa. Bez wątpienia warto oglądać grę narodowej drużyny Brazylii, gdyż ze spotkania na spotkanie wygląda dużo lepiej. Fantastycznym tego dowodem było spotkanie 1/8 finału z drużyną Korei Południowej, gdzie piłkarze narodowego zespołu Brazylii urządzili sobie strzelanie w pierwszej połowie. Już w szóstej minucie strzelona została bramka numer 1 dla drużyny narodowej Brazylii, a jej autorem był Vinicius, który świetnie poradził sobie w polu karnym z obroną przeciwnika.

podhajce.pl syberia-mongolia.pl niemabolu.pl niekasuj.pl imponderabiliasadowe.pl parafia-wolbrom.pl pomagamyokradzionym.pl galeriavv.pl jefferydeaver.pl 2010fryderykchopin.pl


Warto podkreślić fakt, że dla kadry Korei Południowej I część spotkania była prawdziwym koszmarem. Zwłaszcza, że I część skończyła się prowadzeniem brazylijskiej reprezentacji narodowej rezultatem 4 do 0. Następne gole zdobywali Neymar Jr, Richarlison a także Paqueta. Fani piłkarscy obecni na trybunach mogli odczuwać satysfakcję, gdyż mogli oglądać istny popis kadry narodowej Brazylii. Tempo tego starcia mocno spadło w drugiej połowie. Gracze kadry narodowej Korei Południowej bardzo dobrze się bronili w momencie, kiedy zawodnicy Brazylii starali się tworzyć kolejne akcje. Drużyna narodowa Korei Południowej na kwadrans przed końcem pojedynku zdobyła bramkę honorową, która była ozdobą tego pojedynku. Zawodnik narodowej reprezentacji Korei Południowej zdecydował się na uderzenie z daleka, a golkiper Brazylii nie miał szans na sprawną obronę. W rozrachunku końcowym to starcie zakończyło się rezultatem 4:1 dla narodowej drużyny Brazylii, która w kolejnej fazie zmierzy się z narodową drużyną Chorwacji. Stawką tego starcia będzie awans do 1/2 finału mundialu i gwarancja gry o medale.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij