orangewarsawopen.pl

Podział konta z bliskimi będzie wyraźnie trudniejsze! Pojawi się za jakiś czas najnowszy system uwierzytelniania na portalu Netflix.

Podział konta z bliskimi będzie wyraźnie trudniejsze! Pojawi się za jakiś czas najnowszy system uwierzytelniania na portalu Netflix.

08.06.2021, 13:37

Wielbiciele obrazów filmowych oraz seriali mogą być znacznie bardziej zmartwieni, gdyż ze świata Internetu napływają kiepskie ogłoszenia. Platforma VOD zwana także pod nazwą Netflix myśli nad tym żeby zabronić płatnikom współdzielenie kont. Do obecnej chwili była to niesamowicie pożyteczna i naprawdę znana możliwość. Dużo użytkowników opłaty reguluje za tylko jeden abonament i oni mają możliwość być w zróżnicowanych budynkach. Strona internetowa VOD Netflix finalnie nie zapowiedziała kompletnego zakazu kont współdzielenia, jednakże postanowiła uszykować swego rodzaju uwikłanie. Netflix witryna VOD ma w planach przystopować kont współdzielenie klientom, którzy nie mieszkają w tym samym domu. Będzie się ukazywać zawiadomienie na telewizorowym ekranie, które ma na celu wymusić na użytkowniku uwierzytelnienie tego, że to właśnie on jest głównym właścicielem. Potentat wśród serwisów VOD planuje wysyłać zatwierdzający ciąg znaków na dany adres lub telefoniczny numer. Osoby korzystające z konta powinni więc być świadomi tego, że nastąpić mogą modyfikacje w korzystaniu z serwisu internetowego VOD Netflix.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij