orangewarsawopen.pl

Przegrana z narodowym zespołem Brazylii rezultatem jeden do czterech - bardzo słabe spotkanie reprezentacji Korei Południowej!

Przegrana z narodowym zespołem Brazylii rezultatem jeden do czterech - bardzo słabe spotkanie reprezentacji Korei Południowej!

07.07.2023, 22:46

Nie da się ukryć, iż aktualnie rozgrywane mistrzostwa świata są wyjątkowe pod wieloma względami. Właśnie zakończyły się grupowe potyczki, a więc przyszedł czas na to, co kibice piłki nożnej kochają najbardziej. Chodzi oczywiście o pucharową drabinkę, gdzie nie są wybaczane błędy i przegrana może wyeliminować Cię z mistrzostw oraz marzeń o zdobyciu mistrzostwa świata. W niedzielny wieczór narodowa kadra Polski przegrała z reprezentacją Francji rezultatem 1 do 3 i została wyeliminowana z mistrzostw świata. Dla kibiców piłkarskich w Polsce, gdyż nie oznaczało to jednak końca emocji, gdyż mundial wciąż trwa. Trzeba bez najmniejszych wątpliwości oglądać grę narodowej drużyny Brazylii, gdyż z meczu na mecz prezentuje się o wiele lepiej. Bardzo dobrym tego przykładem był mecz 1/8 finału z narodową reprezentacją Korei Południowej, gdzie gracze kadry Brazylii postanowili sobie urządzić strzelanie w pierwszej części. Już w 6. minucie została strzelona bramka numer 1 dla brazylijskiej drużyny narodowej, a jej autorem był Vinicius Jr, który świetnie poradził sobie w polu karnym z defensywnymi graczami oponenta.

 

I połowa była prawdziwą tragedią dla narodowej kadry Korei Południowej. Szczególnie, że I odsłona skończyła się prowadzeniem Brazylii wynikiem 4:0. Kolejne trafienia zdobywali Neymar, Richarlison a także Paqueta. Futbolowi wielbiciele zgromadzeni na stadionie mogli czuć satysfakcję, ponieważ mieli możliwość podziwiać prawdziwy popis brazylijskiej kadry narodowej. W drugiej odsłonie tempo tego meczu znacząco opadło. Zawodnicy zespołu narodowego Korei Południowej świetnie się bronili w momencie, kiedy brazylijscy zawodnicy starali się tworzyć następne akcje. Narodowa drużyna Korei Południowej 15 minut przed końcem spotkania strzeliła bramkę na otarcie łez, która była ozdobą tego spotkania. Napastnik reprezentacji narodowej Korei Południowej zdecydował się na uderzenie zza pola karnego, a bramkarz drużyny narodowej Brazylii nie miał szans na sprawną interwencję. To spotkanie finalnie zakończyło się rezultatem 4 do 1 dla narodowej kadry Brazylii, która w następnej rundzie będzie się mierzyć z kadrą narodową Chorwacji. Stawką tego pojedynku będzie awans do 1/2 finału mundialu i pewność gry o medale.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij