orangewarsawopen.pl

Triumf z kadrą narodową Korei Południowej wynikiem 4:1 - fenomenalny mecz brazylijskiej kadry narodowej!

13.12.2022, 09:13

Na pewno tegoroczne mistrzostwa świata są niezwykłe na wielu płaszczyznach. Zakończyły się już potyczki grupowe, a więc przyszła pora na to, co futbolowi sympatycy najbardziej lubią. Oczywiście chodzi o drabinkę pucharową, gdzie nie są wybaczane błędy i klęska wyrzuca Cię z mundialu oraz marzeń o zwyciężeniu mistrzostwa świata. Polska drużyna narodowa przegrała w niedzielę z Francją rezultatem 1 do 3 i odpadła z mistrzostw świata. Dla wielbicieli piłkarskich z naszego kraju, ponieważ nie oznaczało to jednak końca emocji, gdyż turniej wciąż trwa. Trzeba z pewnością obserwować grę narodowej drużyny Brazylii, gdyż ze spotkania na spotkanie wygląda dużo lepiej. Spotkanie 1/8 finału z reprezentacją Korei Południowej było tego świetnym przykładem, gdzie gracze kadry narodowej Brazylii postanowili sobie urządzić wielkie strzelanie w pierwszej części. Już w 6. minucie została strzelona pierwsza bramka dla reprezentacji Brazylii, a jej autorem był Vinicius Jr, który świetnie poradził sobie w szesnastce z zawodnikami defensywnymi oponenta.

Trzeba podkreślić, że dla zespołu narodowego Korei Południowej I połowa spotkania była prawdziwym koszmarem. Zwłaszcza, że I część zakończyła się prowadzeniem reprezentacji narodowej Brazylii rezultatem 4 do 0. Kolejne trafienia zdobywali Neymar, Richarlison oraz Paqueta. Futbolowi wielbiciele obecni na obiekcie mogli odczuwać satysfakcję, gdyż mieli szansę podziwiać istny popis Brazylii. Tempo tego spotkania zdecydowanie spadło w drugich 45. minutach. Canarinhos próbowali konstruować kolejne akcje, ale zawodnicy zespołu Korei Południowej skutecznie się bronili. Na kwadrans przed końcem pojedynku kadra narodowa Korei Południowej zdobyła bramkę honorową, która była ozdobą tego spotkania. Gracz zespołu narodowego Korei Południowej zdecydował się na strzał zza szesnastki, a bramkarz narodowego zespołu Brazylii nie miał szans na skuteczną obronę. To starcie ostatecznie zakończyło się rezultatem 4 do 1 dla narodowej reprezentacji Brazylii, która w następnej rundzie będzie się mierzyć z narodową reprezentacją Chorwacji. Stawką tego meczu będzie awans do 1/2 finału mundialu i pewność rywalizacji o medal.