orangewarsawopen.pl

W następnym tygodniu wystartują europejskie mistrzostwa w futbolu! Wynik remisowy w spotkaniu reprezentacji narodowej Polski z kadrą Rosji.

W następnym tygodniu wystartują europejskie mistrzostwa w futbolu! Wynik remisowy w spotkaniu reprezentacji narodowej Polski z kadrą Rosji.

09.06.2021, 14:41

W tej chwili piłka nożna to oglądana najliczniej sportowa dyscyplina w polskim państwie. Wielka ilość piłkarskich sympatyków wyczekuje na nadchodzące europejskiego mistrzostwa i to nie powinno w sytuacji jak ta nikogo zaskakiwać. Reprezentacja Polski grać będzie tam i pojedynkować się będzie w rozgrywkach grupowych z Hiszpanią, zespołem Słowacji a także zespołem Szwecji. Rozsądnie będzie mieć świadomość tego, że nie są to najprostsi rywale, lecz mamy duże szanse na zakwalifikowanie się do kolejnej rundy. Naprawdę ważne będzie tutaj to, by zaprezentować się z najskuteczniejszej perspektywy. Polska kadra w ten wtorek grała towarzyskie starcie z rosyjską kadrą, która także wystąpi na europejskie mistrzostwa. Pierwszy raz od dawna piłkarscy sympatycy mogli się zjawić na obiekcie i byli bez najmniejszych wątpliwości szczęśliwi. Nie było jednak wiele podbramkowych akcji w batalii tej i finalnie kadra polska zremisowała z rosyjską reprezentacją 1:1. Gola dla drużyny polskiej już w 4 minucie strzelił Świerczok Jakub, natomiast dla rosyjskiego zespołu strzelił Wiaczesław Karawajew.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij